TÜRKİYE

İş Alanlarımız

Altmış yıllık bir geçmişe dayanan ve yalnızca hayvan sağlığına odaklanarak meslektaşlarımız ve iş ortaklarımıza kaliteli ürün ve hizmetler sunma, onların işlerine destek olma ilkesi ile hareket eden  80 kişilik bir ekibe sahibiz.

Firmamız farklı alanlarda iş fırsatları sunmaktadır:


Satış / Pazarlama:
En büyük önceliğimiz müşterilerimizdir.


Bu konuda öncülük edenler, müşterilerimizle yıllar boyunca güçlü iş ilişkileri kuran  satış ekibi ve teknik & pazarlama stratejikleri ile destek veren pazarlama kadromuzdur. Zoetis olarak Satış ve Pazarlama ekibimiz ile yerel pazarın ihtiyaçlarına hızla tepki vermekte ve müşterilerimizin iş verimliliğini sürekli arttırıp uzun dönemde başarılarını sürdürmelerine yardımcı olmaktayız.

 

Kalite Güvence:
Üstün kalite ve hizmet standartına sahibiz.


Sağlıklı üretim süreçlerimiz, yüksek teknoloji standartlarımız, altmış yılı aşan geçmişimiz  ve kalite standartlarımızı harmanlayarak; veteriner hekimler ve yetiştiricilerin ihtiyaçlarını bugün ve gelecekte karşılamak üzere sağlam bir temel oluşturmayı hedefliyoruz.

 

Lojistik Yönetimi ve Tedarik Zinciri:
Lojistik ve Tedarik Zinciri operasyonlarında mükemmeli hedefliyoruz.


Zoetis olarak, müşterilerimize tedariğini gerçekleştirdiğimiz  tüm ürünlere dair oluşabilecek  değişkenlere ve gereksinimlere en üst seviyede adapte olmayı ve yüksek operasyon hacmini en doğru şekilde karşılayabilmeyi hedefliyoruz.

 

Finans:
Finansal hedeflerimize ulaşmak için profesyonel bir ekibe sahibiz.


Sahip olduğumuz profesyonel ve etkin finans ekibimiz, finansal hedeflerimizin tutturulmasında büyük rol oynamaktadır.

 

Ruhsatlandırma:
Sağlam temellere dayanan, uzun vadeli çözümler sunan  ürün skalası yaratmaktayız.


Analitik ve istikrarlı çalışma anlayışımızla; yeni ürün skalamızı  geliştirip, genişletirken; lokal pazar dinamik ve ihtiyaçlarını ile global yeniliklerimizi sentezlemek en temel prensibimizdir.

 

İnsan Kaynakları:
Farkı biz yaratırız.


Zoetis’i rakiplerinde ayıran çalışma arkadaşlarımızdır. Biz Zoetis olarak hem iş hayatında hem de içinde bulunduğumuz toplumda çalışanlarımızla birlikte yol alarak sürdürülebilir bir verimliliği temel ilkemiz olarak benimseriz.