TÜRKİYE

KALİTE POLİTİKASI

Hayvan Sağlığı konularında global, yenilikçi ve kalite açısından sektöründe lider bir kuruluş olarak hedefimiz; müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri en iyi çözüm ortağı olarak sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Müşterilerimizi memnun etmek için, çalışanlarımızın yetkinliklerinin artırılmasını, takım çalışması ile sürekli gelişmeyi ve öğrenmeyi desteklemekteyiz.

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemine uygun çalışmakta ve her noktada sürekli iyileşmeyi ve geliştirmeyi temel felsefemiz olarak benimsemekteyiz. Bu anlayış doğrultusunda daima ulusal ve uluslararası standartlardan yararlanırız. Kurduğumuz bütün sistemlere müşteri memnuniyetinde sürekliliği esas kılarız.

ZOETIS yönetimi olarak tüm çalışmalarımızı belirlenen hedefler doğrultusunda, yasal şartlara uygun, tüm birimlerin koordineli çalışmasını destekleyerek, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayacağını tahhahüt ederiz.

İçinde bulunduğumuz topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmayı, ve iş hacmini sürekli geliştirerek, ülke ekonomisine katkıda bulunmayı Kalite Politikası olarak belirlemiştir.